سوالات متداول کاربران

سوالاتی که از ما میپرسند

مجموعه خانه من با سابقه ۱۰ ساله فروش اینترنتی فروش مبلمان از اولین تولید کننده های مبلمان است که فروش اینترنتی مبلمان را شروع کرده است .

شما برای ثبت سفارش می توانید از طریق واتس آپ و یا ارتباط با ما شماره تماس خود را ارسال کنید تا همکاران ما در خانه من جهت ثبت سفارش با شما تماس گرفته و فاکتور نهایی به آدرس شما ارسال گردد.

مدت زمان تحویل محصولات متفاوت می باشد ، اگر عجله برای تحویل دارید با ما تماس بگیرید که در صورت امکان مبل یا میز غذاخوری را زودتر از موعد مقرر به شما تحویل دهیم

با توجه به تعداد و تنوع زیاد پارچه های مبل شما می توانید درخواست ارسال کالیته پارچه داشته باشید تا کالیته پارچه برای شما ارسال و پارچه مد نظر خود را انتخاب کنید.

همچنین شما می توانید به تامین کننده پارچه مراجعه و پارچه مبلمان خود را شخصا خریداری کنید ، (مجموعه خانه من هزینه پارچه را از قیمت مبلمان کسر خواهد کرد )

 

 

کلیه تولیدات خانه من اعم از مبل کلاسیک ، مبل نئوکلاسیک ، مبل آوانگارد ، میز غذاخوری ، صندلی غذاخوری و … شامل ۱۸ ماه ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

کارخانه تولید مبل خانه من در جاده آبعلی واقع بوده و آدرس آن در سایت قید شده است.شما می توانید با هماهنگی قبل ، خط تولید مبل خانه من را رویت فرمایید.

ما در اولین فرصت به شما پاسخ خواهیم داد

برای ارتباط با خانه من از طریق فرم زیر اقدام فرمایید