آنچه بر گروه تولیدی خانه من گذشت

خانه من در گذر زمان

۱۳۵۰

گروه تولیدی خانه من بیش از ۵۰ سال پیش پایه گذاری شد , البته در آن زمان که حدود سال ۱۳۵۰ خورشیدی بود در یک کارگاه کوچک تولیدی توسط مرحوم نعمت الله نصابی که از هنرمندان صاحب سلیقه و سبک در زمینه ساخت و ارائه تابلو های معرق چوب بود راه اندازی شد .
همچنان که مرحوم نعمت الله نصابی در حال فعالیت بود با توجه به شرایط سخت و بحرانی کشور به فکر ایجاد کارگاهی بزرگتر و اشتغال بیشتر برای جوانان و هموطنان افتاد .

حتی در آن سال ها که هنوز ایده های جدید در صنعت چوب مرسوم نبود ایشان برای کمک به توسعه و تولید بیشتر با روش برون سپاری توانست سهم مهمی از بازار را به دست آورد , ضمنا کیفیت عالی و استفاده از بهترین مواد اولیه و استاد کارانی ماهر و زبر دست رمز موفقیت و رشد و توسعه مجموعه خانه من بود که آن روزها از نظر مشتریان و عموم مردم در بازار به صنعت چوب نصابی مشهور میبود.

۱۳۶۴

در سال ۱۳۶۴ مجموعه تولیدی خانه من توانست با تولید میزهای جلو مبلی و کنار مبلی با طرح ایتالیایی که در آن با معرق چوب و پوسته صدف دریایی و رنگ پلی استر پولیشی خلاقیت و زیبایی دوچندان را به جامعه طراحان و دکوراتور های داخلی آن زمان ارائه دهد, این روند تا حدود ۱۰ سال ادامه داشت تا فرزاندان ذکور مرحوم نعمت الله نصابی به نام کوروش و محمد با استفاده از تجربیات پدر و تحصیلات دانشگاهی وارد این صنعت خانوادگی شدند.

۱۳۷۳

در سال ۱۳۷۳ اولین کارخانه تولیدی و صنعتی خود را با دستگاه های مدرن و پیشرفته در شرق تهران در منطقه صنعتی تهرانپارس واقع در خیابان ایران ابزار ایجاد کردند , خیلی زود این کارخانه و تجهیزات آن هم برای بازار فروش و ارائه محصولات به مشتریان و نمایندگی های فروش در سطح ایران کوچک و نا کار آمد شد . سپس گروه تولیدی خانه من در منطقه صنعتی جاجرود ,کمرد در جاده دماوند کارخانه جدید ساختند و با ایجاد اشتغال زایی بیشتر و فضایی بزرگتر شروع به تولید بوفه و ویترین و آیینه کنسول با طرح های ایتالیایی و فرانسوی و با به کارگیری قطعات برنزی و معرق روکش و لوازم سرامیک و چینی تزئینی خدمتی جدید و نوین را به مشتریان و بهترین فروشگاه های سراسر ایران ارائه دادند.

۱۳۸۱

در سال ۱۳۸۱ گروه تولیدی خانه من نسبت به تاسیس و ایجاد فروشگاهای مستقل و منحصر بفرد در بازار هایی مثل یافت آباد و جاجرود اقدام نمودندکه تا این زمان در حال فعالیت میباشد ..

۱۳۹۱

در سال ۱۳۹۱ گروه تولیدی خانه من کارخانه سوم خود را در همان منطقه با حدود ۵۰۰۰ متر زیر بنای تولید و بکارگیری بیش از یکصد نفر نیروی انسانی که شامل کارگرانی متخصص ومبتکر و خلاق به همراه گروهی از بهترین طراحان مبلمان و دکوراسیون داخلی ایجاد نمود, که تا این زمان در حال تولید انواع مبلمان کلاسیک و سرویس خواب و بوفه و ویترین میباشد.

خانه من تولید کننده مبلمان کلاسیک ، مبلمان نئوکلاسیک و مبلمان آوانگارد

خط مشی خانه من

باید ها و نباید ها :

۱- هیچ گاه از مدل ها و نمونه های تولید شده توسط همکاران دیگر تقلید نکند .
۲- هیچ گاه به صرف اقتصادی بودن یا نبودن , نسبت به تعدیل نیروی انسانی اقدام ننماید.
۳- همیشه به فکر اجرای روش های موثر و دقیق برای رضایت مشتریان و مشکل پسندان باشد
۴- اشتغال زایی فقط برای خانه من , ابزاری برای توسعه مالی و اقتصادی نیست بلکه مسئولیت و وظیفه خود میداند که در رابطه با مسئولیت اجتماعی و فرهنگی جامعه هم نقشی ایفا نماید

اهداف :

۱- صیانت از جنگل ها و محیط زیست با روش هایی که کمترین آسیب را به طبیعت بزند
۲- ارائه راهکارهایی بهتر و بهینه برای استفاده از منابع و ثروت های ملی
۳- صادرات به صورت علمی و عملی
۴- شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی جهت معرفی صنعت چوب و مبلمان ایرانی به مردم دیگر نقاط جهان

سخن آخر

تولید محصولات با کیفیت مطلوب و مدرن برای سلایق مختلف جایگاه این برند مطرح و آینده دار را در زمینه زیباسازی منازل مردم

افتخار خانه من , خانه شماست